ورود کاربران

به همت جهاد دانشگاهي استان مركزي برای نخستين بار برگزار می شود:
دوره آموزشی تخصصی تکنسین مقدماتی داروخانه

دوره آموزشی تخصصی تکنسین مقدماتی داروخانه

تاریخ : سه شنبه 26 مرداد 1389
ساعت: 29 : 16   بازدید کنندگان : 8527 بازدید
  نسخه چاپی

 دوره آموزشی تخصصی تکنسین مقدماتی داروخانه به همت جهاددانشگاهی استان مرکزی و جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران براي نخستين بار در سطح استان مركزي برگزار می شود.

محمدرضا آقاجانی مدیر آموزش، برنامه ریزی و نظارت آموزش جهاددانشگاهی استان مرکزی در خصوص برگزاری این دوره های آموزشی اظهار کرد: با توجه به این که برگزاری  این دوره های آموزشی برای اولین بار در سطح استان مرکزی برگزار می شود، این دوره با همکاری  جهاددانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

وی با بیان اینکه جهاددانشگاهی به منظور تشکیل این دوره آموزشی ، با اخذ مجوز رسمی از سوی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی کار خود را آغاز کرده است، افزود : کلیه مراحل دوره مستقیماً زیر نظر جهاددانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.

آقاجانی در خصوص مدت زمان برگزاری  دوره ها تصریح کرد: دوره آموزشی تکنسین مقدماتی داروخانه در دو بخش نظری و کارورزی برگزار می شود که مدت زمان ارائه آموزش در بخش نظری 76 ساعت و کارورزی 24 ساعت است.

وی شهریه در نظر گرفته شده برای این دوره آموزشی  را سه میلیون ریال عنوان کرد و گفت : از آغاز زمان ثبت نام تا کنون استقبال چشمگیری از سوی شاغلین در داروخانه های سطح شهر صورت گرفته است.

آقاجانی در خصوص مباحثی که در این دوره به متقاضیان آموزش داده می شود گفت : اشکال دارویی، آشنایی با دسته های درمانی داروها، فرآورده های آرایشی و بهداشتی، داروهای گیاهی، تجهیزات پزشکی ، مهارت های ارتباط و تعامل فردی ، قوانین و حدود اختیارات و همچنین نسخه خوانی از جمله مباحث ارائه شده به شرکت کنندگان در این دوره است.

وی نحوه تشکیل کلاس ها را به دو صورت فشرده و عادی دانست و اظهار کرد: علاقه مندان جهت شرکت در دوره آموزشی  تخصصی تکنسین مقدماتی داروخانه می توانند بر حسب زمان مورد علاقه خود در هریک از شرایط اعلام شده جهت برگزاری دوره (عادی و فشرده ) ثبت نام نمایند.

آقاجانی با اشاره به این که در پایان دوره به فراگیران گواهینامه اعطا خواهد شد گفت: بعد از اتمام دوره و برگزاری آزمون ، گواهینامه رسمی از سوی جهاددانشگاهی به شرکت کنندگان در دوره اعطا می شود.

مدیر آموزش، برنامه ریزی  و نظارت آموزش جهاددانشگاهی استان مرکزی  در پایان با اشاره به اینکه این دوره های آموزشی در شهرستان های اراک و ساوه بر گزار می شود، گفت :

علاقه مندان به شرکت در این دوره های آموزشی در شهرستان اراک می توانند با شماره تلفن 2221722-0861 و علاقه مندان ساکن در شهرستان ساوه با شماره تلفن 2213820-0255 تماس حاصل نمایند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)