ورود به صفحه مخصوص واحدها :                      English
امروز چهار شنبه 12 شهريور 1393 - 2 : 9

الگوي ارزيابي رتبه‌بندي مراكز آموزشي تخصصي كوتاه مدّت، با رويكرد تعالي سازماني EFQM، تدوين مي‌گردد*****طرح‌ تأسیس سازمان بين‌المللي همكاري‌هاي ايران (ایریکا) از سوي معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي ارائه گرديد*****کارگاه آموزشی مطالعات سیستماتیک و روش های استفاده از آن برگزار مي گردد*****مدیر مرکز IT جهاددانشگاهی خراسان رضوی از راه اندازی سامانه آموزش مجازی این نهاد خبر داد*****


جست و جو

ورود کاربران


       اخبار آموزشی


آغاز ثبت نام کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشدو دکتری در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

آغاز ثبت نام کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشدو دکتری در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان
تاریخ : چهار شنبه 28 ارديبهشت 1390
ساعت: 18 : 10   بازدید کنندگان : 3710 بازدید
  نسخه چاپی

جهاددانشگاهی واحد اصفهان با هدف ارتقاء سطح علمی و آموزشی، و با بهره مندی از تجارب اساتید و اعضاء هیات علمی دانشگاه های سراسر کشور،همچون گذشته اقدام به برگزاری کلاس های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری نموده است.

مهلت ثبت نام کلاس ها تا 30خرداد می باشد و کسانی که تا قبل از 10 خرداد ثبت نام نمایند10% تخفیف تسریع به آنها تعلق می گیرد، همچنین شروع کلاس ها از نیمه دوم تیرماه 1390 می باشد.
 
دوره های آمادگی آزمون کارشناسی ارشد و دکتری شامل کلیه رشته های علوم انسانی/علوم پایه/فنی مهندسی/مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی/هنر و معماری می باشد. همچنین در مقطع دکتری علاوه بر دروس تخصصی هر رشته که در اواخر تیرماه تشکیل می گردد،دروس مشترک شامل زبان عمومی و استعدادتحصیلی هر دو ماه یکبار در این مرکز برگزار میشود و شروع دوره جدید از 2 خرداد می باشد.
 
علاقه مندان به این دوره هاجهت اطلاع از برنامه های دقیق کلاسهای کارشناسی ارشد و دکتری می توانند به سایت www.jdisf.ir مراجعه ویا با شماره تلفن 2646009 تماس حاصل نمایند.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)

   

  • Design & Powered by: Aras