ورود کاربران


از سوی مدرسان مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی خوزستان؛ کتاب «straight path to English» منتشر شد

مدرسان گروه زبان انگلیسی مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان٬ كتاب زبان عمومی «straight path to English» را برای دانشجویان منتشر كردند.

تاریخ : چهار شنبه 02 آذر 1390
ساعت: 32 : 21   بازدید کنندگان : 1639 بازدید
  نسخه چاپی

خالد دهیمی‌نژاد و علی بردیده٬ مدرسان گروه زبان انگلیسی مرکز علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان٬ كتاب زبان عمومی «straight path to English» را برای دانشجویان منتشر كردند.

این كتاب 102 صفحه‌ای 15 درس در حوزه مهارت خواندن دارد كه در حال حاضر در دانشگاه علمی‌ - كاربردی جهاد دانشگاهی خوزستان تدریس می‌شود.
 
 «straight path to English» با هدف ارتقای مهارت خواندن دانشجویان به عنوان یكی از مهارت‌های مهم یادیگری زبان نوشته شده است.
 
 این كتاب گرچه برای دانشجویان نوشته شده است اما تمامی افرادی كه به یادگیری زبان انگلیسی علاقه‌ دارند می‌توانند از آن استفاده كنند.
 
 هر یك از درس‌های كتاب زبان عمومی «straight path to English» شامل متن درك مطلب و تعدادی تمرین پس از درس است كه برای ارتقا‌ی مهارت‌های زبانی دانشجویان گنجانده شده‌اند.
 
 این متن‌ها موضوعات مختلف را بیان می‌كنند و تمرین‌های آن به گونه‌ای طراحی شده‌اند كه میزان ارتباط دانشجو با متن را هر چه بیش‌تر افزایش می‌دهند.
 
 تمام علاقه‌مندان به زبان و دانشجویان فارغ از نوع رشته تحصیلی می‌توانند این كتاب زبان عمومی٬ را كه برای كار 15 هفته‌ای آن‌ها طراحی شده٬ بخوانند.
 
 كتاب زبان عمومی «straight path to English» را انتشارات خوزستان در 2 هزار نسخه و با قیمت سه هزار تومان روانه بازار كتاب كرده است.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)