ورود به صفحه مخصوص واحدها :                      English
امروز دوشنبه 10 شهريور 1393 - 42 : 15

طرح‌ تأسیس سازمان بين‌المللي همكاري‌هاي ايران (ایریکا) از سوي معاونت آموزشي جهاد دانشگاهي ارائه گرديد*****کارگاه آموزشی مطالعات سیستماتیک و روش های استفاده از آن برگزار مي گردد*****مدیر مرکز IT جهاددانشگاهی خراسان رضوی از راه اندازی سامانه آموزش مجازی این نهاد خبر داد*****آزمون استخدامی دفاتر پیشخوان خدمات دولتی در بجنورد برگزار شد*****نشست مشترک مسئولین جهاددانشگاهی واحد صنعتي اصفهان با مدیران شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی برگزار شد


جست و جو

ورود کاربران


       اخبار آموزشی


آغاز ثبت نام دوره های مربیگری در مهدهای کودک و تربیت معلم مدارس ابتدایی غیرانتفاعی

آغاز ثبت نام دوره های مربیگری در مهدهای کودک و تربیت معلم مدارس ابتدایی غیرانتفاعی در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان
تاریخ : دوشنبه 13 شهريور 1391
ساعت: 25 : 9   بازدید کنندگان : 2051 بازدید
  نسخه چاپی

ثبت نام دوره های مربیگری در مهدهای کودک و تربیت معلم مدارس ابتدایی غیرانتفاعی در جهاد دانشگاهی واحد اصفهان آغاز شد. این دوره ها از نیمه دوم مهر ماه سال جاری در مرکز هشت بهشت برگزار خواهد شد.

دوره آموزشی مربی گری در مهدهای کودک:

   این دوره آموزشی کوتاه مدت برای مربیان مهد های کودک ( خصوصی ، خود کفا،و دولتی اعم از شهری و روستایی ) و کلیه علاقمندان به مربیگری در مهد های کودک برگزار می شود . شرط لازم برای گذراندن این دوره، داشتن مدرک کاردانی است .

دوره تربیت معلم مدارس ابتدایی غیرانتفاعی(بر اساس تغییرات جدید نظام آموزشی):

    این دوره با هدف آموزش نیرو های علاقمند به تدریس در مدارس ابتدایی که دارای مدرک دانشگاهی کاردانی و بالاتر می باشند  برگزار می گردد در پایان این دوره به کلیه فراگیرانی که موفق به گذراندن دوره می شوند مدرک معتبر جهاد دانشگاهی ارائه می گردد باشد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)

   

  • Design & Powered by: Aras