ورود به صفحه مخصوص واحدها :                      English
امروز چهار شنبه 03 ارديبهشت 1393 - 12 : 18

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی اهداف سه ساله برنامه پنجم توسعه جهاد دانشگاهی در حوزه آموزشی را تشریح کرد *****مسئول برگزاری کارگاه‌های اولین همایش ملی میان وعده‌های غذایی از برگزاری کارگاه‌هاي آموزشي این همایش در تاريخ هشتم تا دهم ارديبهشت 1393خبر داد.
جست و جو

ورود کاربران


       اخبار واحدها

به همت جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام برگزار گردید:
نخستين دوره آموزش دستیار دندانپزشک در سطح استان ايلام

برای اولین بار در استان و به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام دوره آموزش دستیار دندانپزشک در حال برگزاری است.
تاریخ : شنبه 02 آذر 1392
ساعت: 6 : 17   بازدید کنندگان : 272 بازدید
  نسخه چاپی

برای اولین بار در استان و به همت معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام دوره آموزش دستیار دندانپزشک در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام زهرا فرخ نژاد ،معاون آموزشی واحد، با بیان این خبر اعلام داشت : طول زمانی این دوره 100 ساعت می باشد که به صورت تئوری و عملی توسط اعضاء هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام تدریس می گردد.
وی ادامه داد : شرکت کنندگان در این دوره با مفاهیمی همچون آشنایی محیط مطب، آناتومی، اورژانس ها در دندانپزشکی، آندو، ترمیم دندان، رادیولوژی، ایمپلنت و ... آشنا خواهند شد.
فرخ نژاد در پایان گفت : آموزش تئوری این دوره در مرکز آموزش کوتاه مدت شماره یک این واحد و آموزش عملی در مطب های دندانپزشکی اساتید این دوره برگزار می شود.
لازم به ذکر است این دوره آموزشی توسط معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام با همکاری جهاد دانشگاهی واحد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تهران در استان برگزار می گردد.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)

   

  • Design & Powered by: Aras