ورود کاربران

معاون آموزش جهاددانشگاهی کردستان عنوان کرد:
بهره‌مندی 23 هزار نفر از آموزش‌های جهاددانشگاهی کردستان

بهره‌مندی 23 هزار نفر از آموزش‌های جهاددانشگاهی کردستان

تاریخ : چهار شنبه 27 آبان 1394
ساعت: 40 : 13   بازدید کنندگان : 2631 بازدید
  نسخه چاپی

معاون آموزش جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: مرکز آموزش جهاددانشگاهی کردستان در سال 85، بالغ بر 609 نفر فراگیر داشت که این رقم در سال 93 به 23 هزار نفرافزایش یافت.

سیروان صیدی، امروز(27 آبان) در چهل و یکمین گردهمایی معاونان آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور در سنندج، اظهار کرد: هم اکنون 9 مرکز آموزشی جهاددانشگاهی در استان کردستان دایر است که دو مرکز آن در سنندج و هفت مرکز دیگرهم در شهرستان‌ها فعالیت دارند.

وی با اشاره به اینکه در تمامی شهرستان‌های استان، بجز سروآباد و دهگلان مرکزآموزشی جهاددانشگاهی دایر است، افزود: این دو شهرستان نیز از طریق نزدیکترین واحدهای آموزشی، تحت پوشش آموزش‌های جهاددانشگاهی قرار گرفته‌اند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، معاون آموزش جهاددانشگاهی کردستان با بیان اینکه آموزش‌های جهاددانشگاهی بیشار 80 درصد از نهادها و سازمان‌ها را تحت پوشش خود قرار داده است، اعلام کرد: مرکزآموزش جهاددانشگاهی کردستان در سال 85، بالغ بر 609 نفر فراگیر داشت که این رقم درسال 93 به 23 هزار نفر فراگیر افزایش یافت.

وی در ادامه با اشاره به اینکه، مرکز آموزش جهاددانشگاهی گسترده‌ترین شبکه آموزش تخصصی استان را داراست، عنوان کرد: همچنین این مرکز کامل‌ترین پک آموزشی را نیز در اختیار دارد.

صیدی همچنین ذکر کرد: در برنامه پنجم جهاد دانشگاهی ملکی کردن مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی در دستور کار قرار گرفته است .

وی خاطرنشان کرد: بر اساس این برنامه سال گذشته اولین مرکز آموزشی جهاددانشگاهی را ملکی کردیم و در حال حاضر نیز مراکز ملکی بانه و مریوان کلنگ‌زنی شده اند که بناست تا پایان سال 95 به بهره‌برداری برسند.

معاون آموزش جهاددانشگاهی کردستان یادآور شد: سال گذشته برای اولین بار دراستان کردستان آزمون آنلاین دهیاری‌ها را در دو مرحله برگزار کردیم که با استقبال خوبی روبه رو شد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)