ورود کاربران

رییس جهادانشگاهی کردستان:
جهاددانشگاهی خدمات شاخصی در عرصه ملی ارائه کرده است

جهاددانشگاهی خدمات شاخصی در عرصه ملی ارائه کرده است

تاریخ : شنبه 30 آبان 1394
ساعت: 10 : 10   بازدید کنندگان : 2390 بازدید
  نسخه چاپی

رئیس جهاددانشگاهی کردستان گفت: جهاددانشگاهی با کمترین فشاربر دولت و کمترین بهره‌مندی از اعتبارات دولتی، خدمات شاخصی را در عرصه ملی و بین‌المللی ارائه کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حمیدرضا مجردی، در آیین افتتاحیه چهل و یکمین گردهمایی معاونان آموزشی جهاددانشگاهی سراسر کشور در سنندج،اظهار کرد: همان طور که در سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) نیز بیان شده،جهاددانشگاهی یکی از رویش‌های انقلاب اسلامی است.

وی افزود: این نهاد با کمترین فشار بر دولت و کمترین بهره‌مندی از اعتبارات دولتی، خدمات خاصی را در عرصه ملی و بین‌المللی ارائه کرده است.

رئیس جهاددانشگاهی کردستان عنوان کرد: تمام حوزه‌های این نهاد اعم از آموزش، پژوهش، فرهنگی و اشتغال در کردستان فعال است و در همه زمینه‌هافعالیت‌های شاخصی را در استان انجام داده است.

وی تصریح کرد: به زودی در این نهاد، آزمایشگاهی در زمینه ”به‌نژادی و به‌زراعی توت فرنگی” به عنوان یکی از مهمترین محصولات زراعی تجهیز می‌شود.

مجردی با اشاره به اینکه گلخانه‌ای نیز با مساحت 500 متر درفاز اول در این اداره راه‌اندازی می‌شود، خاطرنشان کرد: همچنین مزرعه‌ای نیز به مساحت 2 هکتار در زمینه تولید نشاء توت فرنگی در استان افتتاح خواهد شد.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد این گردهمایی دستاوردهای مثبتیبرای استان کردستان در برداشته باشد.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)