ورود کاربران


برگزاری نوزدهمین جلسه‌ی هیات ممیزه جهاد دانشگاهی

برگزاری نوزدهمین جلسه‌ی هیات ممیزه جهاد دانشگاهی

تاریخ : يكشنبه 22 اسفند 1395
ساعت: 0 : 12   بازدید کنندگان : 561 بازدید
  نسخه چاپی

برگزاری نوزدهمین جلسه‌ی هیات ممیزه جهاد دانشگاهی

نوزدهمین جلسه‌ی هیات ممیزه جهاد دانشگاهی در تاریخ 1395/12/22 ساعت 8:30 با حضور آقایان دکتر حمیدرضا طیبی (رییس هیات ممیزه)، دکترسیدسعید هاشمی( دبیر هیات ممیزه)، دکتر عبدالحسین طاهری (نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری) و آقایان دکتر علی منتظری، دکتر عبدالحمید احمدی، دکتر محمدرضا پورعابد، دکتر محمدرضا صادق‌محمدی، دکتر سعید میرزایی، دکتر محمدرضا صادقی، دکترحسنعلی نقدی‌بادی، دکتر حسین بهاروند، دکتر حسینعلی قبادی، دکتر احمد پوراحمد و سرکار خانم دکتر صدیقی برگزار گردید.

این جلسه به منظور بررسی به 6 پرونده جهت ارتقاء اعضای محترم هیات علمی جهاد دانشگاهی تشکیل شد. که از بین تقاضاهای مطرح شده، تعداد 4پرونده مربوط به ارتقاء همکاران از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری، به استناد اخذ مدرک دکترای تخصصی و 2 پرونده با موضوع ارتقاء از رتبه دانشیاری به مرتبه‌ی استادی مصوب گردید.

در این جلسه آقایان دکتر عبدالحسین شاهوردی از پژوهشگاه رویان و دکتر مرتضی رحمانی از پژوهشکده توسعه و تکنولوژی حائز به کسب رتبه استادی گردیده‌اند که ضمن تبریک، از خداوند متعال برای این عزیزان آرزوی سعادت و موفقیت روزافزون مسئلت می‌نماید.

همچنین آقایان دکتر سیدمحسن میراسماعیلی از دانشگاه علم و هنر یزد، دکتر خلیل جلیلی از سازمان کرمانشاه و خواهران ارجمند سرکار خانم دکتر اعظم نوفرستی از واحد البرز و خانم سرکار خانم دکتر فرزانه رزاقیان از سازمان خراسان رضوی نیز از مرتبه مربی به مرتبه استادیاری ارتقاء یافتند. برای این همکاران نیز ضمن تبریک، آرزوی سعادت و بهروزی در تمامی امور زندگی آرزومندیم.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)