ورود کاربران


برگزاری برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان عضویت در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا

برگزاری برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان عضویت در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا

تاریخ : چهار شنبه 23 فروردين 1396
ساعت: 17 : 23   بازدید کنندگان : 347 بازدید
  نسخه چاپی

برگزاری برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان عضویت در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا

برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در سراسر کشور توسط جهاد‌ دانشگاهی با مشارکت معاونت آموزشی و شورای عالی استان‌ها برگزار می‌شود.

دکتر سید سعید هاشمی دراین رابطه بیان کردند: با توجه به ضرورت توسعه و ارتقاء سطح دانش و توانمند‌سازی شوراهای اسلامی شهر و روستا، برنامه دانش افزایی ویژه داوطلبان دوره پنجم انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا با مشارکت جهاد دانشگاهی و شورای عالی استان‌ها برگزارخواهد شد. به موجب تفاهم‌نامه همکاری امضا شده میان دکتر حمیدرضا طیبی ریاست جهاد‌ دانشگاهی و مهندس مهدی چمران، رییس شورای عالی استان‌ها، برنامه‌ریزی، مدیریت و اجرای این دوره به جهاد‌ دانشگاهی واگذار شده است. این برنامه که با هدف افزایش آگاهی داوطلبان از مباحث علمی مرتبط با مدیریت شهری و روستایی و نیز آشنایی با قوانین و مقررات مربوطه برگزار می‌شود، دارای محورهای زیر است:

آشنایی با تشکیلات، ساختار شوراها، شهرداری‌ها و دهیاری‌ها

آشنایی با قوانین ومقررات شوراهای اسلامی شهر و روستا

آشنایی با توسعه پایدار شهری و روستایی

مدیریت رقابت های انتخاباتی

مروری بر اخلاق انتخاباتی

شاخصه‌های مدیریت محلی

شایان ذکر است که در پایان دوره گواهینامه معتبر از سوی شورای عالی استان‌ها و جهاد دانشگاهی به شرکت کنندگان ارائه خواهد شد. علاقه‌مندان در سراسر کشور می‌توانند جهت ثبت نام به سامانه اینترنتی www.shora.acecr.ac.ir مراجعه نمایند. داوطلبین عضویت در شوراها همچنین می‌توانند برای شرکت در دوره، به صورت حضوری نیز به واحدهای جهاد دانشگاهی در سراسر کشور مراجعه کرده و نسبت به ثبت‌نام ودریافت بسته آموزشی در این برنامه اقدام نمایند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)