ورود کاربران


برترین ایده پردازان کارآفرین ایرانی به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری­‌ها و هنر قرآنی به نمایشگاه مالزی اعزام می‌شوند

برترین ایده پردازان کارآفرین ایرانی به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری­‌ها و هنر قرآنی به نمایشگاه مالزی اعزام می‌شوند

تاریخ : يكشنبه 27 فروردين 1396
ساعت: 9 : 9   بازدید کنندگان : 315 بازدید
  نسخه چاپی

برترین ایده پردازان کارآفرین ایرانی به همت مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی به نمایشگاه مالزی اعزام می‌شوند/ تمدید مهلت ارسال آثار

مهلت ارسال ایده‌ها و محصولات نوآورانه اسلامی ـ قرآنی به مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی جهت داوری، انتخاب ایده برتر و اعزام گروه های برتر به نمایشگاه بین‌المللی کوالالامپور تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فعالیت‌های قرآنی دانشگاهیان کشور، دومین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی ۲۱ اردیبهشت‌ماه در کشور مالزی برگزار می‌شود و در آن ایده پردازان و کارآفرینانی از سراسر جهان اسلام جدیدترین ایده‌های خود را که به صورت محصول اولیه تولید کرده‌اند عرضه خواهندکرد.

سال گذشته این نمایشگاه در دبی برگزار و تنها یک تیم کارآفرینی از کشورمان به صورت مستقل در این نمایشگاه شرکت کرد. اما در سال جاری مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی جهاد دانشگاهی در تلاش است حضور ایده پردازان خلاق کشور را در این نمایشگاه قوی‌تر، سازماندهی شده‌تر و بیشتر کند بر همین اساس سال گذشته "فراخوان برترین محصولات نواورانه اسلامی ـ قرآنی" از سوی این مرکز اعلام شد که بر اساس آن ایده پردازان می‌توانند ایده‌های خود را به این مرکز ارسال کنند.

پس از داوری ایده‌ها از سوی مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی، امکان حضور صاحبان پنج ایده برتر در نمایشگاه مالزی فراهم خواهد شد.

اما به توجه به اینکه تعطیلات نوروزی در ارسال آثار وقفه‌ای ایجاد کرد، مسئولان این مرکز تصمیم گرفتند مهلت ارسال آثار را تا ۱۵ اردیبهشت ماه تمدید کنند تا فرصت بیشتری برای تهیه کلیپ سه دقیقه از ایده و محصول خلاقانه تولید شده فراهم شود.

لازم به ذکر است، تاکنون استقبال خوبی از این فراخوان صورت گرفته و بسیاری از شرکت‌هایی که در نمایشگاه قرآن حضور داشتند، فرهنگ سراها، واحدهای مختلف جهاد دانشگاهی، مراکز ایده پردازی دانشگاهی و ... برای شرکت در این فراخوان اعلام آمادگی کرده اند.

همچنین "مرکز رشد و شکوفایی فناوری‌ها و هنر قرآنی" در تلاش است با انجام مذاکراتی امکان برگزاری این همایش و نمایشگاه را طی سال آینده در ایران فراهم و از ضمن دعوت از ایده پردازان و استادان کارافرینی امکان برگزاری کنفرانس، همایش و سخنرانی کارآفرینان برتر جهان اسلام را در ایران فراهم کند.

"کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی کارآفرینان اسلامی" خود نیز یک استارتاپ موفق در حال گسترش است.

علاقه‌مندان برای ارسال آثار خود می‌توانند فرم ارائه شده idform.rar را تکمیل و به آدرس  quranati@gmail.comارسال کنند. آدرس دبیرخانه جشنواره تهران، خیابان انقلاب، خیابان قدس، خیابان بزرگمهر، پلاک ۹۸، مرکز رشد قرآنی است و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۶۶۴۱۰۱۸۰ ـ ۰۲۱ تماس حاصل کنند.


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)