ورود کاربران


بخش آموزش یادگیری الکترونیکی برای جهاد دانشگاهی مهم و ضروری است

بخش آموزش یادگیری الکترونیکی برای جهاد دانشگاهی مهم و ضروری است

تاریخ : چهار شنبه 05 مهر 1396
ساعت: 3 : 14   بازدید کنندگان : 1477 بازدید
  نسخه چاپی

بخش آموزش  یادگیری الکترونیکی برای جهاد دانشگاهی مهم وضروری است.

جلسه گروه تخصصی یادگیری الکترونیکی با حضور معاون آموزشی جهاد دانشگاهی و مدیران کل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش و پروژه‌یابی و نیازسنجی و اعضای این گروه در روز شنبه 1 مهرماه در محل این معاونت برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر کلانتری مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش به عملکرد آموزش الکترونیک در طول برنامه پنجم توسعه پرداخت و سپس انتظارات را در طول برنامه ششم توسعه جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش الکترونیک تشریح کرد و گفت ما بایستی 1050000 نفر فراگیر، حداقل 50 محتوای آموزش الکترونیک و حداقل 120 دوره آموزشی الکترونیکی را اجرا کنیم . وظیفه گروه این است که نقشه راه به واحدها ارائه کند انتظار ما از گروه فقط تصویب دوره نیست بلکه شرح وظایف گروه مشخص است و سعی کنیم همه را اجرایی کنیم در ادامه مهندس کیا مدیرکل پروژه‌یابی و نیازسنجی آموزشی به نقش پر رنگی که این گروه می‌تواند در تهیه محتواهای الکترونیکی برای قراردادها و پروژه‌های جهاد ایفا نماید، اشاره داشتند.

مهندس تقی‌پور مدیر این گروه هم ضمن تاکید بر ایجاد مرکز آزمون و یادگیری الکترونیکی در جهاد دانشگاهی در ادامه گفتند که این مرکز می‌تواند تمام نیازهای روز جهاد در حوزه یادگیری الکترونیکی را مرتفع نماید. ایشان در ادامه به گزارش کمیسیونی که در ابتدای شهریور ماه در همدان صورت گرفته و همینطور ارائه توضیحاتی در خصوص آئین نامه این مرکز پرداختند.

در ادامه این جلسه دکتر هاشمی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی فعالیت جدی در بخش آموزش یادگیری الکترونیکی را در جهاد دانشگاهی امری مهم و ضروری دانسته و خاطر نشان کردند که برنامه‌ریزی به صورت مستقل از نمودار تشکیلاتی معاونت آموزشی می‌تواند فعالیت در این خصوص را تسریع بخشد. ایشان در ادمه افزودند با توجه به شرایطی که پیش روی جهاد دانشگاهی وجود دارد ضروری است تا توان درآمدی در حوزه آموزش را افزایش دهیم که این امر کوشش و تلاش بیشتر در همه حوزه‌های آموزشی، خصوصا آموزش‌های غیر حضوری را می‌طلبد. 


امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)