ورود کاربران


افتتاح مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قم

افتتاح مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قم

تاریخ : سه شنبه 28 آذر 1396
ساعت: 34 : 8   بازدید کنندگان : 318 بازدید
  نسخه چاپی

درتاریخ 96/9/25 با حضور آقایان دکتر هاشمی (معاون آموزشی جهاد دانشگاهی)، دکتر حسین کلانتری (مدیرکل برنامه‌ریزی و توسعه آموزش)، دکتر سید مجید تولیت (مدیرکل نظارت و گسترش مراکز آموزشی)، سیدعزیز آشنا (معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی تهران)، دکتر محمد حیدری (رییس جهاد دانشگاهی واحد قم) و سرکار خانم زهرا حبیبی (معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد قم)، مرکز آموزش حوزه پزشکی جهاد دانشگاهی واحد قم افتتاح شد. دراین مرکز قرار است دوره‌های آموزشی تکنسین داروخانه، دستیار کنار دندانپزشک، طب سنتی، گیاهان دارویی، کمک‌های اولیه و فوریت‌های پزشکی، ایمپلنت و بازآموزی، متخصصان زنان و نازایی و PCR  برگزار شود. بعد از افتتاح این مرکز، جلسه‌ای با مسئولان حوزه معاونت آموزشی جامعه المصطفی تشکیل گردید. در این جلسه ابتدا آقای خالقی جانشین معاون آموزشی جامعه المصطفی به معرفی آن مجموعه پراخت و گفت در حال حاضر 2000 طلبه دانشجو از 110 کشور جهان در این مجموعه در حال تحصیل هستند و علاوه بر آن آموزش‌های مهارتی و کاربردی نیز جهت کارکنان و فرزندان و همسران آنها نیز اجرا می‌شود. وی اضافه کرد ما 36 مرکز ترجمه در شهر قم و 63 نمایندگی آموزشی در خارج کشور داریم و فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی در خارج و داخل کشور انجام می‌دهیم.

سپس آقای دکتر هاشمی به معرفی جهاد دانشگاهی پرداخت و با تأکید بر حوزه آموزش‌های بین‌الملل گفت با توجه به سفر اخیر وزیر امورخارجه به آفریقا و همراهی رییس جهاد دانشگاهی دراین سفر با ایشان، از کشورهای اوگاندا و نیجر بازدید شد و قرار است در این دو کشور در زمینه آموزش‌های مهارتی و دانشگاهی همکاری داشته باشیم و نیاز به کمک جامعه‌المصطفی داریم.

در این زمینه آقایان آشنا، دکتر کلانتری، دکتر تولیت و دکتر حیدری نیز هر کدام دیدگاه‌های خود را مطرح کردند و در پایان با توضیحات آقای خالقی جانشین معاونت آموزشی جامعه المصطفی مبنی بر تهیه تفاهم‌نامه همکاری در حوزه مهارتی و دانشگاهی جلسه‌ خاتمه یافت.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)