ورود کاربران


دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

تاریخ : يكشنبه 12 اسفند 1397
ساعت: 54 : 11   بازدید کنندگان : 122 بازدید
  نسخه چاپی

دوره های آموزش ضمن خدمت شهرداری های شرق استان تهـران
 توسط جهاد دانشگاهی صنعتی شریف برگزار شد

بر اساس تفاهم نامه همکاری آموزشی بین سازمان جهاددانشگاهی صنعتی شریف و شهرداری های شرق استان تهران، دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان این شهرداری ها برگزار شد.

این دوره های آموزشی با هدف تأمین نیاز آموزشی شهرداری های شرق پایتخت در سال 1397 و بالابردن سطح دانش مورد نیاز کارکنان شهرداری های فیروزکوه، دماوند، اوشان فشم و میگون، شمشک، رودهن، بومهن، آبسرد، ارجمند و پردیس در قالب 12 عنوان دوره آموزش�های عمومی و تخصصی، در محل شهرداری پردیس برگزار شد.

دوره های آموزشی اخلاق فردی، اجتماعی و اداری، امور فعالیت های دبیرخانه و گردش مکاتبات سازمان، اصول معماری فضای سبز، رضایت شغلی و چگونگی اندازه گیری آن از جمله دوره های برگزار شده است.
در این دوره آموزشی، 310 نفر از کارکنان و کارمندان شهرداری های شرق استان تهران، آموزش های لازم در ارتباط با  آیین نامه معاملات و مناقصات، اصول و مبانی تبلیغات و اطلاع�رسانی، تفکیک مواد از مبداء، مقابله با حوادث طبیعی غیرمترقبه، قانون مالیات بر ارزش افزوده، تحلیل سیستم�های منابع آب، آشنایی با دیوان عدالت اداری و دادرسی مربوط به آن و قوانین و مقررات طرح�های عمرانی دریافت کردند.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)