ورود کاربران


دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

تاریخ : سه شنبه 14 اسفند 1397
ساعت: 26 : 7   بازدید کنندگان : 115 بازدید
  نسخه چاپی

توسط معاونت آموزش جهاددانشگاهی صنعتی شریف:
دوره های آموزشی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد

   چهار عنوان دوره عمومی و مدیریتی با بهره گیری از اساتید و مدرسین وزارت نفت و هیئت علمی دانشگاه های کشور توسط معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف در مراکز مناطق خوزستان، مرکزی، شمالغرب و ری شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برگزار شد.

دوره های آموزشی مقررات پرسنلی و اداری کارکنان، روش های حل مسئله و تصمیم گیری، اصول پیشرفته سرپرستی با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران برای بیش از 90 نفر از مدیران، کارشناسان و کارمندان در قالب 5800 نفرساعت در مناطق شهرری، اهواز، اراک و زنجان و به صورت کارگاه آموزشی اجرا گردید.

معاونت آموزشی جهاددانشگاهی صنعتی شریف با هدف ارتقاء دانش فنی کارکنان صنعت نفت و گاز کشور، تاکنون  بیش از 70  عنوان دوره و کارگاه آموزشی در حوزه های فنی و تخصصی، مدیریتی، HSE و مالی و حسابداری در حوزه نفت گاز و پتروشیمی برگزار نموده است.

از جمله شرکت های دریافت کننده خدمات آموزشی این سازمان در حوزه نفت و گاز می توان به شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی صنایع پتروشیمی، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، شرکت ملی گاز استان تهران و مناطق و پیمانکاران آن، مجتمع گاز پارس جنوبی، شرکت نفت پاسارگاد، پتروشیمی جم، شرکت نفت فلات قاره ایران، شرکت نفت پارس و شرکت نفت بهران اشاره کرد.

امکانات خبر - ارسال برای دوستان - نظرات
(Show Details...)